Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Devote 1

€ 1.699

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Van bikepacking- en graveltoeren tot dagelijkse ritten en groepsexpedities, de Devote heeft precies wat nodig is om jouw avontuurlijke wensen te versterken.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht:

Duurzaam en lichtgewicht ALUXX aluminium frame met Advanced-grade composite voorvork dempen trillingen op ruwe wegen.

Veelzijdig:

Ruimte voor 45c-banden, drie sets bidonnokken en een veelzijdig bevestigingssysteem voor dragers en accessoires: deze fiets voldoet aan alle eisen voor je volgende rit.

Gestroomlijnd ontwerp:

De interne kabelgeleiding en D-Fuse zadelpen en stuur geven deze gravelbike een fraai en gestroomlijnd uiterlijk en meer comfort doordat trillingen worden weg gefilterd.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Grayish Blue
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact XR D-Fuse, 31.8 XS:40cm, S:40cm, M:42cm, L:42cm
  • Grips
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact XS:70mm, S:80mm, M:90mm, L:90mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    no pedal [GA, Pan-Eu] platform pedal [GU, GV, GJ] pedal w/toeclip and strap [All other GSC]
  • Shifters
    Shimano GRX RX-400, 2x10
  • Voorderailleur
    Shimano Tiagra
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-400
  • Remmen
    Shimano GRX RX-400 hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano GRX RX-400 hydraulic
  • Cassette
    Shimano HG500, 11x34
  • Ketting
    KMC X10 with Missing Link
  • Crankset
    FSA Omega Adventure, 32/48 XS:165mm, S:170mm, M:172.5mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    FSA Mega EXA, press fit
  • Velgen
    Giant S-X2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant S-X2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant S-X2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant CrossCut AT 2, 700x38c, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, 50mm max tire size
  • Gewicht
    10,94kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Devote with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,442016,546518,350019,7
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,352520,753521,155021,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71254,91556,11807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502
GNaloop (mm) (inch)75,9375,9372,52,872,52,8
HWielbasis (mm) (inch)101339,9102040,2102240,2103940,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53020,95582258823,161224,1
LReach (mm) (inch)37814,937614,837214,638015
LReachToHandlebar (mm) (inch)42916,943717,244317,445217,8
MStand Over Height (mm) (inch)67826,770627,874429,377430,5
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,8
QWielmaat 700c700c700c700c

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
OverDrive
PowerCore
Tubeless Systeem
MegaDrive

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.