Sale 16%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

GrandTour E+ 2 Dames

2020

€ 2.099 € 2.499

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Ontdek onze meest comfortabele e-bike: de Giant GrandTour E+. Perfect voor een lange fietstocht in het weekend, maar ook ideaal voor een snelle boodschap. De GrandTour E+ is bovendien een hele verschijning, door het mooi gevormde aluminium frame en luxe details, zoals een overzichtelijk display met uitgebreide functionaliteit in het midden van het stuur, geïntegreerde verlichting en hoogwaardige verstelbare stuurpen.

De GrandTour E+ onderscheidt zich door de krachtige SyncDrive Life middenmotor. Deze motor heeft een koppel van 60 Nm en biedt daarmee tot 50% krachtiger ondersteuning dan andere e-bikes in zijn klasse. Door gebruik van hoogwaardige materialen in de motor, zoals gehard stalen tandwielen, is deze motor naast krachtig ook uitermate betrouwbaar en duurzaam.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

5 ondersteuningsstanden en Smart Assist

Met vijf ondersteuningsstanden ben je altijd verzekerd van de juiste mate van ondersteuning. Naast deze vijf handmatige standen biedt de SyncDrive Life motor ook 'Smart Assist': automatische ondersteuning. Aanpassen van de ondersteuning is in deze stand niet nodig: de motor past dit automatisch aan op basis van de gegevens van zes sensoren die in de motor verwerkt zitten. Een unieke feature die alleen beschikbaar is op Giant e-bikes.

Extra comfortabel, extra veilig:

Door de extra lage instap, comfortabele zitpositie en voorvork- en zadelpenvering. Door gebruik van hydraulische velgremmen is de fiets ook bijzonder veilig. Met deze betrouwbare en onderhoudsarme remmen sta je zo weer stil.

Persoonlijke accukeuze:

Door de persoonlijke accukeuze kun je de GrandTour E+ helemaal afstemmen op jouw wensen. Afhankelijk van je gebruik kun je kiezen voor een 300Wh, 400Wh, of 500Wh accu. De 300Wh accu is standaard inbegrepen in de adviesprijs.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 400 / SyncDrive Life

  • Actieradius
  • Zwaar: 50 KM 31 miles
  • Goed: 100 KM 62 miles
  • Ideaal: 160 KM 99 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life, Smart Assist, 5-mode, 300% tunable support, 60Nm
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl Charge, USB
  • Accu
    Accukeuze (Adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    S(45), M(50), L(55)
  • Kleuren
    Deep Blue, Mineral Blue
  • Frame
    ALUXX SL aluminium
  • Voorvork
    Giant Custom Magnesium 50MM Travel for v-brake 1.5" crown Steel steerer w/thread for integrated light
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Aluminium 31,8mm 35degree sweep
  • Stuurpen
    Giant Contour, adjustable, quill-type
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x300mm (Satori Elegance)
  • Zadel
    Selle Royal Loire
  • Pedalen
    Giant City pedal alu
  • Shifters
    Shimano 7sp RevoShift
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    N/A
  • Remmen
    Magura HS11
  • Remhendels
    Magura HS11
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC Z1E HP/HP
  • Crankset
    Giant aluminium
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant GX02 Double wall aluminium 622x19
  • Naven
    Shimano HB-TX500 front Shimano Nexus 8 rear
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Energizer Active Plus 40x622 KevlarGuard w/reflex
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux front Spanninga Lineo rear
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850 ART-approved
  • Drager
    Ease-E carrier
  • Gewicht
    23.5 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Slimme innovaties uit de sport, toegankelijk voor iedereen

Al sinds 1972 maken we sportfietsen waar kampioenen over de hele wereld wedstrijden mee winnen. De kennis die we daarbij opdoen maken we graag toegankelijk voor iedereen. Zo zitten er dus allerlei slimme innovaties in de Giant GrandTour E+. Denk aan een licht en compact frame, gebruik van kwalitatieve onderdelen en velgremmen die eerder alleen op mountainbikes werden gemonteerd.

2020 GrandTour E+ with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      155 cm5’1”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)71,0°71,0°71,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,26102463024,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1556,11556,11807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
HWielbasis (mm) (inch)109243111243,8113344,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63024,863024,864925,6
LReach (mm) (inch)37314,739315,540616
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
RideControl Charge
SyncDrive Life

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.